کسب درآمد دلاری از سایت Roblox (روبلاكس)

Thursday، ۲۲ Esfand ۱۳۹۸

بازی Roblox چیست؟

بازی Roblox چیست؟

Roblox تنها یک گیم نیست، بلکه مجموعه‌ای از اتصال ۵۰ میلیون گیم به یکدیگر است که در کنار هم جامعه کاربران را تشکیل می‌دهد که کاربران می‌توانند گیم‌های خود و شخصیت‌های مدنظرشان را خلق کنند. کاربران به راحتی با کامپیوتر‌ها، گوشی‌های هوشمند و تبلیت‌ها می‌توانند به این امکانات دسترسی داشته باشند. در سال ۲۰۱۶ این شرکت راه‌اندازی شد و هم اکنون ماهیانه ۱۰۰ میلیون کاربر فعال دارد.

کسب درآمد دلاری از سایت Roblox چطور امکان‌پذیر است؟

کسب درآمد دلاری از سایت Roblox چطور امکان‌پذیر است؟

روشهای متعددی برای کسب درآمد ارزی در محیط بازی Roblox وجود دارد. واحد پولی این سایت که با R نشان داده می‌شود، هر یک R معادل ۰/۰۰۳۵ دلار است یعنی هر ۱۰۰ هزار معادل ۳۵۰ دلار می‌باشد. برخی از کاربران حرفه‌ای این بازی، سالیانه یک میلیون دلار درآمد دارند!

۱- بازی Roblox خود را بسازید: اگر بتوانید یک بازی جذاب را بسازید که متقاضیان زیادی برای بازی شما ایجاد کند، آنگاه می‌توانید با ایجاد گزینه Buy Access، برای ورود به بازیتان هزینه‌ و مبالغی دریافت کنید.

۲- مبادله تجاری کنید: شما می‌توانید کالاها یا آیتم‌هایی را در Roblox بسازید و آن را به دیگران بفروشید یا مبادله کنید. آیتم‌های جذاب می‌تواند خریداران خوبی داشته باشد.

۳- خدمات اضافی گیم قابل پرداخت هزینه باشد: یکی از کارهایی که بیشتر کاربران انجام می‌دهند این است که گیم‌های خود را رایگان در اختیار دیگران قرار می‌دهند اما در محیط گیم برای استفاده از یک سری خدمات یا اشیاء بایستی هزینه‌ای را پرداخت کنند.